nr 1291 6483
TABLE
runt. Diameter: 97, height, 72 cm, repor.
runt. Diameter: 97, höjd, 72 cm
Condition: repor, slitage, skador
| Estimate: |
500 |
| Sold: |
SEK 100 |
Monday November 25 2019 at 18:53:30
| Time |
Bidder |
Bid |
22/11 12:02:20