FURNITURE / Tables / Table 12916483

nr 1291 6483

TABLE

runt. Diameter: 97, height, 72 cm, repor.

runt. Diameter: 97, höjd, 72 cm

Condition: repor, slitage, skador

SEK 100

Monday November 25 2019
at 18:53:30

22/11 12:02:20 1      Vinnande bud